суббота, 6 апреля 2013 г.

Відкритий турнір на Кубок пам'яті М.М. Климчука

Традиційно в першу суботу квітня вже дванадцятий рік поспіль в нашому районі проходить відкритий турнір з настільного тенісу на Кубок пам'яті М.М. Климчука - видатної людини нашого району, який, знаходячись на високих в районі державних посадах, знаходив час та енергію пропагувати здоровий спосіб життя серед різних верств населення на особистому прикладі, займаючись різними видами спорту, в тому числі і настільним тенісом.
Цей рік став особливим і пам'ятним для усіх прихильників малої ракетки району і не тільки, адже на турнір прибула рекордна кількість учасників (з найбільшої кількості районів - 7) з найвищим сумарним рейтингом рівня майстерності учасників за всю його історію.

Рекордна кількість учасників турніру на КУБОК пам'яті М.М. Климчука - 62!!!

Першими прибули майже одночасно ті, хто живе на відстані близько 200 км від нашого району - прихильники настільного тенісу із міст районного підпорядкування Бобринця (командного призера області 2013 року) та Долинської (з бронзовим призером області в особистій першості), потім м. Помічна та Києва (учасниками обласних та Всеукраїнських турнірів), Вільшанського (учасниками та призерами обласного рівя) та найбільш очікуваного Ульянівського районів (з учасниками та призерами обласного рівнів). Прибули також, крім господарів турніру, тенісисти обласного центру - м. Кіровограда ( у складі двох неодноразових чемпіонів області в особистій та командній першості). Для участі в турнірі, не зважаючи на ранковий дощ, успішно дістались також тенісисти з сіл Малої Вільшанки, Тернового та Юр'ївки - осередків настільного тенісу зі своєю історією та достатньо приємними результатами районного та обласного рівнів (учасниками, призерами та переможцями обласних змагань).


    
 Урочисту частину турніру розпочала Похила Л.В., зробивши короткий екскурс в історію турніру. Привітавши учасників турніру, побажала здоров'я, гарного настрою та перемог в сьогоднішніх зустрічах.
Климчук Н.М. розповіла про спортивне минуле свого чоловіка, побажавши усім присутнім також дорожити своїм здоров'ям, підтримуючи та пропагуючи здоровий спосіб життя і надалі. 
Головний суддя змагань Шинкарук М.Ф., привітавши учасників турніру та побажавши позитивних емоцій під час турніру, а особливо по його завершенні, ознайомив із системою проведення змагань та оголосив результати проведеного жеребкування. Були названі судді турніру: Павленко О.О., Ценацевич А.А. та Журба В.В.

Оскільки на турнір прибуло 62! учасники, три зали ДЮСШ та хол усіх прийняти не змогли, а тому юнаки шкільного віку та дівчата перейшли в заздалегідь обладнаний трьома тенісними столами спортивний зал Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, люб'язно наданий адміністрацією школи (директор Панченко Т.І.).
Тут і проводились усі їх зустрічі до визначення переможців та призерів змагань.


      
А в цей час у залах ДЮСШ на чотирьох тенісних столах у восьми підгрупах (за коловою системою в кожній) з п'яти партій визначались фіналісти змагань серед чоловіків, яких  на турнірі представлена найбільша кількість - 32. 

 І це - тільки одна з трьох категорій турніру

Запеклі спортивні поєдинки точились на усіх чотирьох тенісних столах, адже ціна програшу - можливий невихід до фінальної частини турніру.

      


Завершальним кроком в турнірі стали фінальні зустрічі серед 16 кращих тенісистів-чоловіків, на які прийшли подивитись та повболівати інші учасники змагань та місцеві вболівальники зі справжнім покликанням до спорту.
Півфінал та фінал стали справжньою окрасою турніру, де розігрувались призові місця серед гравців, які на цьогорічних обласних змаганнях увійшли до десятки кращих.
Так, у півфіналі зустрілись тенісисти Віталій Линець та молодий перспективний Пересунько Ілля, якому на своєму шляху довелось "пройти" свого батька - Пересунька Олега (бронзового призера області). Один з кращих матчів турніру приніс "море" задоволення справжнім поціновувачам настільного тенісу. А його доля вирішилась в останній, п'ятій партії, де за рахунку 3:2 переміг більш досвідчений тенісист із м. Бобринця.


     

Не менш цікавим став і фінал турніру, де зустрілись триразовий чемпіон обласних змагань з настільного тенісу серед районів Тридух Ігор та лідер команди тенісистів з  Бобринця - Телих Олександр. Напружена боротьба техніки, розуму, витривалості  та вміння контролювати свої емоції тривала протягом всього матчу...

Приємними для фіналістів та переможців півфіналів в підсумку турніру стали призові: три комплекти нагород - кубки (переможцям), медалі та дипломи (усім призерам).

Серед юнаків призові місця дістались кращим на сьогодні:

І місце - Козинець Олександр (смт. Добровеличківка);
ІІ місце - Чібірашвілі Богдан (с. Юр'ївка);
ІІІ місце - Рубан Іван (смт. Добровеличківка).

Переможець та призери турніру - юнаки (школярі)
Дівчата-призери турніру підтвердили свій високий рівень гри на обласних змаганнях серед школярів. Адже Корінна Анастасія та Чередник Інна зайняли там друге та п'яте місця відповідно:

І місце - Корінна Анастасія (с. Мала Вільшанка);
ІІ місце - Чередник Інна (с. Юр'ївка);
ІІІ місце - Посторонко Алла (с. Мала Вільшанка).


Переможець та призери турніру - дівчата
Неочікуваним виявився результат фінального змагання серед чоловіків, де перша ракетка турніру Тридух Ігор у напруженому та майже рівному поєдинку не зумів здолати третю ракетку турніру Телиха Олександра, поступившись із рахунком 1:3. Отже, тенісистів Бобринця сміливо можна назвати тріумфаторами турніру, адже два з трьох призових місць - їхні.

І місце - Телих Олександр (м. Бобринець);
ІІ місце - Тридух Ігор (м. Кіровоград);
ІІІ місце - Линець Віталій (м. Бобринець).

Переможець та призери турніру - чоловіки

Усі призери змагань нагороджені медалями та дипломами відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської райдержадміністрації, а переможці - ще й кубками.
Головним спонсором змагань традиційно виступила Климчук Н.М., яка проводила нагородження разом із Похилою Л.В.

Велика подяка за допомогу в організації та проведенні турніру:
Климчук Н.М. - дружині Климчука М.М., ідейному натхненнику та основному спонсору змагань;
Стояну О.І. - за надані три зали та хол, а також тенісний стіл "Динамо" для проведення змагань серед чоловіків;
Панченко Т.І. - за наданий спортивний зал та три тенісні столи для проведення змагань серед юнаків та дівчат, а також їдальню для організації харчування учасників турніру;
Кондратьєву В.Г - за наданий для проведення турніру тенісний стіл - Donic Indoor Roller 800;
Богдану М. А. - за надану допомогу в організації перевозки тенісного столу до ДЮСШ.
Гостям із Бобринця та Долинської - подяка за надані для проведення ігор професійні тенісні сітки.

Турнір на Кубок пам'яті М.М. Климчука став справжнім святом для району та людей, які присвятили своє життя і серце спорту!!!

Дехто із наших гостей прирівняв турнір до рівня обласного!!!
Тенісистам дійсно не вистачає обласних змагань (офіційно проводяться для районів один раз на рік) для підвищення рівня майстерності та конкурентності на Всеукраїнському рівні. А якраз серед таких "сільських" хлопців можуть виявитися самородки, які зможуть підняти престиж та рейтинг області в спорті. Таких випадків в історії немало...

До нових зустрічей (слідкуйте за календарем)...

(Більше фотографій з турніру на моїй сторінці в "Однокласниках")

Інформаційний портал Кіровоградщини також приєднується до нашого турніру, вітаючи переможців та повідомлюючи про нього усім прихильникам настільного тенісу в області та просто ерудованим людям з сторінки http://gre4ka.info/sport/3175-u-dobrovelychkivtsi-proishov-turnir-z-nastilnoho-tenisu-foto

Подивитись відео деяких матчів турніру можна на сайті Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=Fpk1uI925cg


Комментариев нет:

Отправить комментарий